Haber

24 Aralık Cumartesi Hava Durumu: Bugün hava nasıl olacak? Hafta Sonu Yağmur Yağacak mı?

Aralık ayının sonuna yaklaşırken hava sıcaklıklarında gözle görülür bir düşüş oldu. Hava sıcaklıkları düşerken haftanın son iş gününde plan yapmak isteyen vatandaşlar, öncelikle güncel hava koşullarına göz atıyor. Peki bugün hava nasıl? Cumartesi yağmur yağacak mı? İşte 24 Aralık Cumartesi Ankara, İstanbul, İzmir ve ülke genelinde hava durumu tahmini…

Bugün (24 Aralık) hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. İç ve batı kesimlerinin çok bulutlu, diğer kesimlerin ise modüllü ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Marmara ile iç ve doğu bölgelerde pus ve sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI:Önemli bir değişiklik olmayacağı, Akdeniz kıyıları ve Doğu Anadolu’da mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde ise mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGÂR:Genel olarak sakin ve zamanla iç ve doğu kesimlerde kuzey yönlerden hafif esecek tahmin ediliyor.

24 Aralık Cumartesi Ankara Hava Durumu

Ankara’da bugün en yüksek sıcaklık 5 derece, en düşük sıcaklık ise 0 derece olacak. Havanın gün boyu sisli ve puslu geçeceği tahmin ediliyor.

Cumartesi, 24 Aralık İstanbul Hava Durumu

İstanbul’da bugün hava sıcaklığının en yüksek 12 derece, en düşük ise 6 derece olacağı tahmin ediliyor. Havanın gün boyu parçalı bulutlu olması bekleniyor.

24 Aralık Cumartesi İzmir Hava Durumu

İzmir’de bugün hava sıcaklığının en yüksek 16 derece, en düşük 9 derece olması bekleniyor. Havanın öğlene kadar puslu, öğleden sonra bulutlu geçeceği iddia ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu