Haber

Fransız mevkidaşından Cumhurbaşkanı Dündar’a taziye ziyareti

Fransa’nın Romorantin Şehri Belediye Başkanı Senatör Jeanny Lorgeoux, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret ederek taziyelerini iletti.

 

Bir dizi temasta bulunmak üzere Bursa’ya gelen Fransa’nın Romorantin Şehri Belediye Başkanı Senatör Jeanny Lorgeoux, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti. Bursa Belediyeler Birliği’nin 2013 yılında Senatör Jeanny Lorgeoux’nun davetlisi olarak Fransa’ya yaptığı ziyarette bir araya gelen iki liderin yıllar sonra yeniden bir araya gelmesi her iki tarafı da memnun etti. Samimi bir atmosferde gerçekleşen görüşmede iki lider uzun uzun sohbet ederek adeta hasret giderdi. Bursa’ya geldiğinde Önder Dündar’ın babasını kaybettiğini kısa bir süre önce öğrendiğini söyleyen Senatör Jeanny Lorgeoux, ilk iş olarak Önder Dündar’ın ziyaretine geldiğini belirterek, Lider Dündar’a taziyelerini iletti. .

 

Fransız mevkidaşı ile yıllar sonra bu kez Bursa’da bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Önder Dündar, ziyareti ve taziyeleri için de teşekkürlerini iletti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu