Haber

İrem Derici’nin Uçak Tuvalet Selfie’sine Sefo’dan alaycı yorum Çok Beğenildi

Bildiğiniz gibi sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan İrem Derici’nin her paylaşımı ayrı ayrı tartışılıyor. Söylemleri, ilişkileri, dostlukları magazin gündemi tarafından yakından izleniyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter’a mavi tik atması nedeniyle ortalığı ayağa kaldıran Derici’nin uçak tuvaletindeki pozu genç rapçi Sefo’nun diline düştü. Fotoğrafa yaptığı yorum beğeni yağmuruna tutuldu.

Biliyorsunuz ünlü popçu İrem Derici’nin her sözü, her hareketi yetmiyor, her sosyal medya paylaşımı gündem oluyor.

Bu arada sosyal medyanın her mecrasında son derece aktiftir. Bu yüzden hayatını paylaşmayı, sohbet etmeyi ve canını sıkan durumlara tepki göstermeyi seviyor.

Bildiğiniz gibi Instagram hesabında 8.6 milyon takipçiye ulaşan Derici’nin fotoğrafları hem ünlülerden hem de hayranlarından çok sayıda yorum alıyor.

Geçen gün abonelik ücretini ödemesine rağmen mavi tik alamayınca Twitter’da olay olmuştu. Çok takipçili hesaplara ücretsiz olarak mavi tik verildiğinde haklı olarak sonlandırılmıştır.

Elon Musk’ı etiketleyip mavi tikini geri istemek hepimizi güldürdü. En sonunda dayanamadı ve sevgilisi Atakan Işıktutan’dan yardım istedi, ‘Aşkım bu mavi tikler yetmez, onları da yenmelisin.’ dedi. Merak ediyorsan, bana hala mavi tik vermediler. Bu konuda Twitter’da isyan ediyor: ‘Mavi tikim yok, artık ünlü değilim’.

En son paylaşımlarından biri de uçak tuvaletindeki aynadan çektiği fotoğraf. Bu fotoğrafta çok fazla mizah yok, oldukça iyi çıktı.

Çayır modundayım, deri paylaşımının altına ‘felaket’ saldım. Uçak tuvaletinde çektiğim fotoğrafı paylaştığımı düşünün. Ama aaa…’ diye yazdı. Asıl olay arkadaşı rapçi Sefo’nun yaptığı yorum oldu.

Biliyorsun ikisi yakın arkadaş. Rapçi Sefo’nun esprili paylaşımlarını ve yorumlarını bilmeyen yoktur. Açıkçası, kendini tutamadı.

Derginin bir diğer adı da Sefo’dur. Sevgileri ve paylaşımları ayrıydı ve dilimizde dolaşıyordu.

Derici’nin paylaşımına “WC ışığı yeşil yandığı halde tuvaletteki kişi aşağı inmeden işememi mi bekliyor…” yorumu görenleri güldürdü.

Yorumun altına yüzlerce beğeni ve ‘Müge Anlı görmeyin’ tepkisi geldi. İkilinin aralarındaki diyalog herkesi güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu