Haber

Kübra Par da Habertürk’ten ayrıldı

Habertürk yazarı ve Habertürk TV sunucusu Kübra Par, veda mektubu yazarak kurumdan ayrıldığını duyurdu.

Kübra Par yazısında şu ifadeleri kullandı: “Bu çatı altında çalışmaktan her zaman onur duydum. Ama her güzel hikayenin bir sonu olduğunu bilerek yeni bir yolculuğa yelken açmaya karar verdim. Habertürk ailesindeki tüm meslektaşlarımıza. , özellikle Turgay Ciner ve Kenan Tekdağ Bey.Teşekkürler.Güle güle…”

Par, Twitter’dan şu açıklamayı yaptı: “11 yıldır Habertürk’te çalışmak büyük bir deneyimdi. Ama her güzel hikayenin bir sonu olduğunu bildiğim için başka bir kanaldan gelen teklifi kabul ettim. Turgay Ciner ve Kenan Tekdağ başta olmak üzere tüm Habertürk ailesine teşekkürler. . Yapacağım.”

Habertürk TV Program Koordinatörü Kürşad Oğuz da kanalla yollarını ayırdı. Oğuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bütün hikayeler ya İlyada’ya bir savaş ya da Odysseia’ya bir yolculuktur” diyor Raymond Queneau. arkadaşlarıma minnettarım; Kırdığım kalpler için özür dilerim; Başta Kenan Tekdağ Bey olmak üzere tüm yöneticilerime teşekkür ederim. Gitmediğimi söylemekten utanacak biri değilim, kibarca kovuldum. Ama bu son yolculuğa neden ve nasıl çıktığım başka bir hikayenin konusu…” .

Ciner Medya Grubu bünyesinde yer alan Habertürk’te Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından siyasi tartışma programları sonlandırıldı ve editörler siteden uzaklaştırıldı. Gazeteci Fatih Altaylı da yaklaşık bir ay önce Habertürk’ten ayrıldığını açıklamıştı. (HABER MERKEZİ)

gumushacikoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu